Marsi 10, Tallinn / +372 5037094 / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cooperation

Antti Indov Audio, Video, Light
Sass Nixon Host, DeeJay, VJ
Märt Rannamäe Deejay, VJ
Alvar Orula Deejay, VJ
Einar Kapp Deejay, VJ
Kert Klaus Promoter
Gert Proost Deejay

Facebook Groups

Bands Musicians
Deejays DJ / VJ / Karaoke
Equipments Buy / Sell
Wedding Buy / Sell
Wedding Advices
Job offers In entertainment
Party services Advertising

Diskorite võistlus Numark DJ Competition 2005

Info:

  • Diskorite võistlus "Numark DJ Competition" toimus Tallinna Lauluväljakul 28. ja 29.aprillil 2005.a.
  • Eelvoorudes, mis toimusid 28. aprillil, valiti võistlejate seast parimad, kes pääsesid edasi 29.aprillil toimuvasse finaali.
  • Finaalis oli kolm lava: Hard&Tech (trance, hardstyle, techno), Drum&Break (drum&bass, breakbeat) ning Hip-Hop & R´n´B.
  • Finaalüritusel oli iga lava žüriis oma ala parimad, vastavalt muusika stiilidele.
  • Et tagada võrdsus, hinnati eraldi nooremaid (kuni 18 eluaastat) ja vanemaid (alates 18. eluaastast) osavõtjaid.
  • Osavõtt oli tasuline, 200.- kr, kuid selle eest sai osavõtja ja tema sõber tasuta tervele üritusele + mitmeid karastusjooke ja ninni-nänni.
  • Eelvoorus ja finaalis oli esinemisajaks 20-25 minutit, mille jooksul tuli ette mängida vähemalt viis muusikapala.
  • Keelatud oli kasutada etteastes eelnevalt valmis miksitud muusikat ja piraat-helikandjaid!
  • Ankeeti sai täita hiljemalt 22.04.2005. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
  • Pileti hinnad olid alates 01.aprillist tavahinnaga 150.- kr (alates 18.a.) ja soodushind 100.- kr. (alla 18.a.).

Kokkuvõte: Paremuspunktide alusel otsustas zhürii auhinnad ja kohad välja anda järgmiselt:

Hard & Tech lava:

Nooremate osa:

  • DJ Siim Maivel (15.a.) - VÕITJA
  • DJ Davey (15.a. Taavi Taar)
  • DJ Dave Wood (16.a. Taavi Toomsalu)
  • DJ Pusher (17.a. Andrei Vishnevski)

Vanemate osa:

  • DJ K.C. (18.a. Kaido Kaasik) - VÕITJA
  • DJ Soul2Nite (M.Real & Cordis, 24.a. Raivo Rasmus, Risto Parve)
  • DJ PhunkT vs Madalvee (Tauno Telvik, Kristjan Madalvee)
  • DJ Undertone (24.a. Tarmo Sikk)
  • DJ Wilbach (20.a. Oliver Vilba)
  • DJ Tony Beatz (20.a. Anti Taar)

Breaks & Bass lava:

Nooremate osa:

  • DJ Equaliza (17.a. Jan Tali) - VÕITJA

Vanemate osa:

  • DJ Sire (18.a. Margus Sõõrumaa) - VÕITJA

Eelvooru žürii:

Finaali žürii:

Hard & Tech lava:

Finaali žürii:

Breaks & Bass lava:

  • Muffler - (Soome)
  • Brain - [Bio-Codes] (Läti)
  • To-Sha - [Clubarena.com], [Circulation]
  • Drummie - [Supreme], [Bassikultuur]
  • Stare - (ka Crescent)
  • Methodik - [djstore.ee]
  • VXN - [Bio-Codes], [djstore.ee]
  • DJ Rakett - [MeetTheMixer]

Reeglid:

  • Mängi seda muusikat mida soovid, niikaua, kuni tegemist on tantsumuusikaga.
  • Keelatud on kasutada piraatmuusikat.
  • Võistleja peab olema esinemise ajal kaine ja teiste suhtes viisakas.
  • Võistleja peab olema lava juures valmis 20 minutit enne enda etteastet.
  • NB! Mõne eelnevalt mainitud reegli rikkumisel kõrvaldatakse diskor võistluselt.

Eesmärk:

  • Pakkuda noortele Eesti dj'dele võimalust end näidata ja proovile panna võisteldes mitmete tiitlite ja auhindade eest.
  • Muuta levinud arusaama, et klubimuusika ja mõnuained käivad käsikäes. Meie sloogan "Music Is The Only Drug!"
  • Pakume programmiga ainulaadset elamust muusikast, valgusest, visuaalidest ja ka meeldivast õhkkonnast. 
  • Ürituse kasum läheb noorteklubile DJClub tehnika ostmiseks ja järgmiste ürituste korraldamiseks.
  • Et võimalikult paljud dj-tööst huvitatud noored saaksid oskusi lihvida, harjutada ning läbi ürituste saada nii tehnilist praktikat kui esinemiskogemusi.

Tehnika:

Auhinnad:

  • Vanemate osas Music-Center'ilt iga lava esikohale auhinnatšekk tehnika ostuks 4000.- kr (kokku 12000.- kr.)
  • Nooremate osas EastSide’ilt iga lava parimale auhinnatšekk tehnika rendiks 2000.- kr (kokku 6000.- kr.)
  • Iga lava võitjaga teevad mitmed internetilehed, ajakirjad intervjuud. Seega võiduga kaasneb ka reklaam meedias.
  • Hard&Tech laval Trance Generatorsi lemmikule suur muusikaline auhind.
  • Stereo88.com, Club Privé ning Raadio 2 ühisprojekt MeetTheMixer otsib kõigi osalejate hulgast esinejaid üritusele klubis Privé ja raadiosaatesse MeetTheMixer.
  • DjClub.ee pakub parimatele võimaluse esineda DjClub.ee üritustel.


Osalesid:

EELVOOR 28. aprill

Hard & Tech lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Siim Maivel [House] 15.a. (Siim Maivel)
  • DJ Turu [House, Trance] 16.a. (Indrek Turu)
  • DJ Pusher [Progressive House, Tech-House] 17.a. (Andrei Vishnevski)
  • DJ FREEZ [Trance] 13.a. (Sergei Zaitsev)
  • DJ Mel [Trance, Clubmusic ] 16.a. (Meelis Mölter)
  • DJ Alvar Uustal [Trance and Club] 16.a. (Alvar Uustal)
  • DJ Davey [Club Mainstream, Trance] 15.a. (Taavi Taar)
  • DJ iDeO [Trance/Techno] 17.a. (Robert Parkala)
  • DJ Dave Wood [Techno] 16.a. (Taavi Toomsalu)
  • DJ Dave-O [Hardstyle, Hard-Trance] 17.a. (Taavo Vaher)

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Ree [80ndad-90ndad] 19.a. (Rasmus Reemann)
  • DJ s.a. [House] 21.a. (Aleksei Smirnov)
  • DJ PhunkT [House (Funky/Club)] 19.a. (Tauno Telvik)
  • DJ Cordis [Deep House] 24.a. (Risto Parve)
  • DJ M-Real [House] 24.a. (Raivo Rasmus)
  • DJ Phunk T vs. DJ K. Madalvee [House]
  • DJ Benou [Progressive - tribal House] 21.a. (Oleg Protasejev)
  • DJ Felu [Trance, House] 20.a. (Feliks Bogatsenko)
  • DJ AmId [Club/Dance House] 24.a. (Dmitri Opalnikov)
  • DJ Soul2Nite (M-Real & Cordis) [Deep & Dark House Sounds]
  • DJ Smoker [Tech-Funk House] 22.a. (Aleksandr Gussev)
  • DJ Raunz [Club, Progressive, Tech House] 21.a. (Rauno Pärna)
  • DJ Wilbach [Trance] 20.a. (Oliver Vilba)
  • DJ Firestorm [Progressive Trance (Hands Up), Hard-Trance] 19.a. (Kristjan Alliksaar)
  • DJ K.Madalvee [Trance] 21.a. (Kristjan Madalvee)
  • DJ K.C [Trance] 18.a. Kaido Kaasik
  • DJ Tony Beatz [Hard-,Tech-, Trance] 20.a. (Anti Taar)
  • DJ Tiit Uibusaar [Hard-Trance, Tehno] 18.a. (Tiit Uibusaar)
  • DJ Undertone [Tribal Techno, Hard Techno, Schranz Techno] 24.a. (Tarmo Sikk)
  • DJ POMM [Techno, Hard Trance] 23.a. (Siim Nurmsoo)
  • DJ Rain Annast [Techno, Trance] 19.a. (Rain Annast)
  • DJ Capy [Techno & Trance] 22.a. (Kaspar Maripuu)
  • DJ Karlztenstone [Techno] 20.a. (Karl Pärlist)
  • DJ Wildcat [Trance/Techno] 21.a. (Eero Ilves)
  • DJ WILL & DJ SWIPE [Techno] 15, 26 (Mark Mitrofanov, Andrei Fedosejev)
  • DJ w2 [Techno & Trance ja Hardstyle] 21.a. (Marek Rosenberg)
  • DJ Tekno [Trance, Hardstyle, Techno, Hardcore] 19.a. (Keido Valk)
  • DJ Ojand [Techno, Hardstyle] 23.a. (Ott Ojand)
  • DJ Humanoid [Hardcore vs happy] 19.a. (Paap Nõmm)
  • DJ Rave-O [Hardstyle] 18.a. (Raivo Sinijärv)
  • DJ Kinnu [Psy-Trance] 24.a. (Heikki Gross)
  • DJ Edvin Petrov (aka Eedy) [Techno, Hardstyle, Trance] 19 (Edvin Petrov)
  • DJ Re-Force & Rave-O (Back 2 Back Hardstyle)

Breaks & Bass lava:

Nooremate (alla 18.a.) osa:

  • DJ Equaliza [trumm ja bass ] 17.a. (Jan Tali)
  • DJ Ufonaut [Drum'n'bass] 16.a. (Jörgen Turro)
  • DJ Lica [Drum'n'Bass] 17.a. Ilona Russanova

Vanemate (18+) osa:

  • DJ Street J [Drum'n'Bass] 23.a. (Jaanus Tänav)
  • DJ Diip Biit [Drum'n'Bass] 20.a. (Markus Valdmaa)
  • DJ sys [Drum'n'Bass] 27.a. (Indrek Saarmets)
  • DJ AmId [Drum'n'Bass] 24.a. (Dmitri Opalnikov)
  • DJ PackMan [Drum'n'Bass] 21 (Mairo Kytt)
  • DJ ICCO [Drum'n'Bass] 20.a. (Taavi Vaikmaa)
  • DJ Beat [Breakbeat] 24.a. Maksim Konovalov
  • DJ Cancel [Drum'n'Bass] 18.a. (Stanislav Savchenkov)
  • DJ Freak [Drum'n'Bass] 18.a. (Andrei Zitinski)
  • DJ Eternal [Drum'n'Bass] 22.a. (Nikolai Kiblik)
  • DJ Arturo Capone [Drum'n'Bass] 21.a. (Artur Aug)
  • DJ Static NRG [Drum'n'Bass] 21.a. (Aleksandr Ugalnikov)
  • DJ Sire [Drum'n'Bass (Liquid Funk)] 18.a. (Margus Sõõrumaa)
  • DJ Smart [Drum'n'Bass] 25.a. (Vova Matvejev)
  • DJ 2mas [Drum'n'Bass] 20.a. (Toomas Kikas)
  • DJ Adic [Drum'n'Bass] 24.a. (Marek Sireli)
  • DJ Tosheek [Drum'n'Bass] 21.a. (Anton Vetashev)
  • DJ Kricher [Drum'n'Bass] 20.a. (Richard Boukine)
  • Methodik [djstore.ee]
  • Stare (ka Crescent)
  • Brain [BIO-CODES] (Läti)
  • VXN [BIO-CODES, djstore.ee] (Läti)

Hip-Hop & RNB ja DjClub.ee lava

  • DjClub.ee liikmed +
  • DJ Positively Negative [HipHop] 19.a. (Timo Birken)
  • DJ syf [hip-hop] 15.a. (Simmo Süvari) 

FINAAL 29.aprill ajakava

Hard & Tech lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00–19:00 - DJ-võistluse finaal > Nooremate (alla 18.a.) osa: 4 võistlejat
  • 19:00–21:00 - DJ-võistluse finaal > Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat
  • DJ Finito [Power partyZone]
  • Martin Vilba [BossMusic]

ÕHTUNE OSA

  • DJ’d Melboom & Sunny Dee [Mad-Masterz]
  • DJ Re-Force [djclub.ee/]
  • Trance Generators [Future Sound Corporation]
  • Radium (Šveits) & Ben DJ (Italy)
  • Smiler [techno.ee], Sash-a [techno.ee]
  • DJ N’Deep

Breaks & Bass lava:

PÄEVANE OSA

  • 17:00 – 18:30 - DJ-võistlus: Nooremate (alla 18.a.) osa: 3 võistlejat
  • 18:30 – 20:30 - Vanemate (18+) osa: 4 võistlejat.
  • Methodik [djstore.ee] Back 2 Back dj-võistluse võitjaga.

ÕHTUNE OSA

  • Drummie [SUPREME, BASSIKULTUUR]
  • Raul Saaremets [Umblu/R2]
  • Vxn [BIO-CODES] (Läti)
  • Brain [BIO-CODES] (Läti)
  • Muffler [URBAN TAKEOVER, DISTURBED REC.] (Soome)
  • To-sha [Clubarena, Circulation]
  • Stare (ka Crescent) 

Hip-Hop & RNB lava

  • DJ Möls
  • DJ Kayot
  • DJ Paul Oja

Kontakt:

  • Rainer Kramm (Re-Force)
  • Tel: +372 56357519
  • e-post: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.